Анастасія Литвинюк

Анастасія Литвинюк – відома джазова піаністка, засновниця і учасниця гурту ShockolaD, викладачка, представниця нового покоління українських джазових музикантів.

У 2007 р. закінчила Львівську національну музичну академію ім.М.Лисенка (теоретико-композиторський факультет).

З 2004 р. є піаністкою і співзасновницею гурту ShockolaD.

У 2004 – 2006 рр. брала участь у міжнародних джазових майстер-класах в м. Краків, де навчалась у Йоахіма Менцеля.

Протягом шести місяців (лютий – липень 2008 р.) навчалася у Варшаві у рамках стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Там брала уроки в Анджея Ягоджінського і співпрацювала з польськими музикантами Міхалом Яросом та Томашом Домбровським у проєкті «ShockolaD +PL».

З лютого 2009 р. є співзасновницею «Jazz Club Lviv». У цьому ж році заснувала власне тріо, в якому грають також Ігор Гнидин та Міхал Ярос.

З 2010 р. існує її власний проєкт «Litvinyuk Acoustic Jazz».

У 2011 р. стала співзасновницею першої «Львівської літньої джазової школи».

З 2012 р. є ведучою фестивалю Alfa Jazz Fest біля Палацу Потоцьких.

Працює як викладач імпровізації та концертмейстер у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича. З 2015 р. – викладач і одна із засновниць джазової кафедри Львівської національної музичної академії.

Активна учасниця джазових проєктів з українськими, польськими та американськими музикантами: Marc Bernstein, Frank Parker, Michal Baranski, Michal Miskiewich, Radek Nowicki, Michal Jaros, Grzegorz Karnas, Hans Peter Salentin, Piotr Baron, Юрій Яремчук, Ігор Закус та інші.