Склад: Юрій Роменський (тенор), Вілен Кільченко (тенор), Володимир Трач (тенор), Артем Банар(тенор), Михайло Вандаловський (баритон), Рубен Толмачов (бас).

Вокальний бенд ManSound – зірки зі світовою славою, справжнє «вокальне 3D»!

Шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр, вражаючи надзвичайним поєднанням професіоналізму та чоловічого шарму. Кожен виступ ManSound дарує глядачам неймовірну естетичну насолоду і бурю емоцій. Слова не в силах передати той потік енергії, рівень майстерності та яскравість, неповторність подачі будь-якого твору їхнього величезного репертуару. Вони співають глибоко, чисто, щиро, якісно та об’ємно.

«Національний культурний бренд міжнародного значення», «Гордість України», «Кращий вокальний склад колишнього СРСР», «Взірець вітчизняного мистецтва», «Виробники овацій», «Неймовірна «шістка» – як тільки преса й шанувальники не називають ManSound.

«Вокальний оркестр» почав свій тріумфальний шлях у 1994 році завдяки талановитому аранжувальнику і композитору Володимиру Міхновецькому. Його мрія – вивести український вокальний колектив на світову сцену – відбулася.

З успішними гастролями ManSound побували у десятках країн на трьох континентах, взяли участь у більше, ніж 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська, а кожний із десяти альбомів групи номінувався на Contemporary A cappella Recording Awards («акапельний Оскар»).

У багажі досягнень колективу: номінація «Краща вокальна група» у рамках All American Entertainment Awards (2001, Бренсон, США), Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total (2002, Грац, Австрія), нагорода «Showbiz Award» за «Кращу джазову групу України» (2005).

Для участі у знаковому фестивалі Lionel Hampton Jazz Festival (США) музиканти неодноразово запрошувалися особисто самим Лайонелом Хемптоном. Король свінгу, що грав з Луї Армстронгом і Еллою Фіцджеральд, настільки був вражений талантом ManSound, що сказав: «Вони по-справжньому співають!»

У 2006 році ManSound записали свій варіант гімну України у джазовому аранжуванні. У записі брали участь Євген Філатов (The Maneken) і державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна». 2007 року група виконала гімн у прямому ефірі Першого національного каналу на відкритті та закритті святкування Дня незалежності України на головній площі столиці.

У січні 2011 року ManSound представили Україну на презентації «500 днів до Євро-2012», яка відбулася у будівлі Європарламенту у Брюсселі. Крім колоритних українських мелодій і світових хітів, група також виконала власну версію гімну «Євро-2012».

Сьогодні ManSound – всесвітньовідомі живі класики! Шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Юрій Роменський, Вілен Кільченко, Володимир Трач, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов – з найперших секунд підкорюють серця глядачів не лише найвищим професіоналізмом, а й своєю харизмою, почуттям гумору і відвертістю, адже на кожному концерті дуже багато спілкуються і взаємодіють із публікою.

Золотий фонд їхнього величезного репертуару – аранжування кращої музики у різних стилях і жанрах, від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих спірічуелс до джазових стандартів.

Завдяки таланту і майстерності вокалістів кожна пісня у їхньому виконанні набуває особливого музичного звучання – ці пісні дають незвичайний духовний підйом, потік енергії і заряджають святковою атмосферою на цілий рік.