Євген Попель (Україна, саксофон)Музичний керівник і диригент проєкту «Джазова Не Школа», відомий український саксофоніст, лауреат міжнародних конкурсів, засновник міжнародного фестивалю саксофонної музики ім. Адольфа Сакса «Vinnytsia Adolphe Sax Festival».

Учасник XVI та XVII Всесвітнього конгресу саксофоністів у м. Страсбург (Франція) і м. Загреб (Хорватія).

Засновник та керівник Українського ансамблю саксофоністів і «Popel Sax Quartet».

Викладач по класу саксофона, диригент духового оркестру у Вінницькому фаховому коледжі мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.

Викладач по класу саксофона та кларнета у Вінницький дитячій музичній школі №1.

Артист Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд».

Аспірант Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (музичне мистецтво, саксофон, диригент оркестру).

Джаз – його покликання. Де б не перебував у різні періоди свого життя (Україна, Росія, Білорусь), у яких би напрямках себе не пробував – музика завжди вела його до мрії.

Євген Попель закінчив Вінницьку музичну школу № 1 по класу скрипки. А коли родина переїхала в Сибір, продовжив навчання у Нижньовартовську. Коли у місті з’явився свій оркестр і активно почала розвиватися духова музика, по прискореній програмі другої музичної школи освоїв кларнет і саксофон. Закінчив музичне училище в Єкатеринбурзі , де навчався у чудового педагога – професора Уральської консерваторії, відомого саксофоніста Ігоря Паращука.

У студентські років в училищі багато їздив на конкурси, працював у декількох оркестрах і філармонії. Вступив на бюджет у Російську академію музики імені Гнесіних у Москві. На другому курсі залишив академію і переїхав у Мінськ, де прожив чотири роки.

Новий етап у його житті почався у 2013 році. Під час гостин у бабусі у Вінниці Євген Попель вирішив завітати до музичної школи №1, у якій навчався. Навчальний заклад тоді саме потребував викладача. У результаті цієї доленосної зустрічі талановиті діти Вінниці отримали висококласного наставника, а проєкт «Джазова Не Школа» – найкращого музичного керівника.