Домініка Русиновська

Домініка Русиновська – талановита польська скрипалька, учасниця жіночого квінтету O.N.E. Quintet.

Є півфіналісткою міжнародного джазового конкурсу Conad у Болоньї (разом з квартетом DRAG) та посіла третє місце на джазовому фестивалі Novum.

У 2016 році стала першою жінкою-полькою, яка вийшла у фінал Міжнародного конкурсу імені Збігнєва Зайферта, де також отримала приз глядацьких симпатій.

Грає у O.N.E. Quintet – знаменитому польському колективі, який дивує сучасним джазом, натхненним етно-музикою і хіп-хопом.

Історія та стрімкий злет неординарного колективу розпочався у 2015 році. Сьогодні O.N.E. Quintet мають шалений гастрольний графік і грають на найпрестижніших фестивалях Європи і світу.

Зокрема, вразили всіх у фіналі фестивалю «Industriada» під час гігантського мультимедійного шоу Kobiety Grają Industrię на історичній шахті в Рибнику, стали одними з найяскравіших учасниць святкування сотої річниці набуття політичних прав польськими жінками, отримали відзнаку на жіночому джазовому фестивалі у Гдині і спеціальну нагороду на Krokus Jazz Festival у Єленя-Гурі, а торік стали фіналістками міжнародного конкурсу B-Jazz International Contest 2020, що проводиться у рамках знаменитого Leuven Jazz Festival у Бельгії.