• Як попри байдужість концертних агенцій в Україні досягати успіху у джазі?
  • Цікаво експериментувати навіть у джазовій класиці!
  • Грамотно продумувати трек-лист концерту і вміти корегувати його за настроєм публіки.
  • Вміти мотивувати і бачити цікаві ідеї повсюди!

У цьому відео – практичні рецепти успіху від музикантів знаменитого українського бенду Frankyjazz : Віталія Костенко (вокал), Ігоря Бойчука (труба), Володимира Загородного (ударні).

Відеоурок записано у рамках культурно-освітнього проекту «Джазові сніданки», який відбувся за підтримки Українського культурного фонду – державної інституції, яка у 2017 році була створена для сприяння розвитку культури і мистецтва України, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Frankyjazz – це команда висококласних, професійних музикантів і неперевершеного вокаліста Віталія Костенко. Вони віддані своєму покликанню, люблять джаз, тому назвали свій колектив на честь легендарного і неперевершеного Frank Sinatra.

Музика у виконанні цього надзвичайного колективу – це неймовірна хвиля емоцій, здатна занурити вас в атмосферу веселощів, епоху прекрасних дам і джентльменів, витриманих роками елітних напоїв і насолоди композиціями легендарних Френка Сінатри, Фреда Астера, Елли Фіцджеральд, Луї Армстронга та багатьох інших видатних виконавців.

За вісім років яскрава команда Frankyjazz зайняла свою нішу у світі класики джазового жанру або ж іншими словами «American Songbook»!

Історія Frankyjazz розпочалась у серпні 2010 року, коли троє ідейних музикантів вирішили створити музичний колектив, який порушить всі стандарти сучасної музики і знайде відгук у серцях багатьох слухачів.

У жовтні того ж року у Києві Frankyjazz представили глядачеві свою першу концертну програму. А вже взимку 2011 року презентували свій перший альбом «Jazz in my soul».

Сьогодні на рахунку Frankyjazz участь у багатьох престижних фестивалях, чимало ексклюзивних програм і концертних вечорів, найяскравіші з яких: «Tribute to Frank Sinatra», «Tu vuo fa l`Americano» (хіти італійської, мексиканської і американської музики в неймовірному плетиві), «American Songbook» (золота американська класика).

Frankyjazz вміють з першої секунди по-справжньому «запалили» публіку відомими джазовими стандартами і калейдоскопом хітів. Під час їхнього виступу навіть пасивні глядачі не стримуються і починають пританцьовувати в такт мелодіям!

У бенді грають професійні музиканти (саксофон, труба, клавіші, бас-гітара, ударні) зі складу Національного Академічного Духового і Президентського оркестрів України.

А неперевершений вокаліст Віталій Костенко (художній керівник, джаз-вокаліст проекту «Танці з зірками») за час існування Frankyjazz підкорили практично всі великі сценічні майданчики країни від оперних театрів Києва, Львова, Харкова та Одеси до Національної філармонії та Жовтневого палацу.