Роберт Анчиполовський (Ізраїль)

Він має виняткову технікою гри, блискуче імпровізує. Його фірмове, трохи приглушене звучання, з «вудсовскім» відтінком підкорило навіть найдосвідченіших любителів джазової музики.

У послужному списку музиканта виступи з Філом Вудсом, Кертісом Фюллером, Лі Конітца, Ренді Бреккером, Кевіном Махогані, Деборою Браун, Стівом Турре, Бенні Гріном, Джимом Ротонді, Діною Дерозьє, Луїсом Хейсом, Давидом Голощокіним, Данилом Крамером, Ігорем Бутманом.

У 1992 році Роберт їде в Нью-Йорк, щоб продовжити свою освіту в музичному коледжі New School, де його вчителем став легендарний Філ Вудс (Phil Woods). «Це один з найталановитіших альт-саксофоністів, яких я коли-небудь чув!», – відгукувався про свого учня майстер.

Він виходив на сцену і незмінно користувався успіхом на Wichita Jazz Festival, Paris International Jazz Festival, Red Sea Jazz Festival, Umbria Winter Jazz Festival, Festival Of Israel. Джазова імпровізація, Jazz Globes, Аква Джаз, Джаз в Саду Ермітаж, ProJazz Festival, JazzMay, Джаз На Байкалі.