Ігор Гнидин

Ігор Гнидин – один із кращих барабанщиків України, засновник і учасник гурту ShockolaD, композитор, викладач, представляє нове покоління українських джазових музикантів.

У 2004 р. закінчив Львівську національну академію ім. М.Лисенка по класу ударних інструментів.

У тому ж році заснував гурт ShockolaD, з яким постійно бере участь у кращих фестивалях України та світу.

У 2008 р. навчався у рамках стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia» у Варшаві по класу Чеслава Бартковського та Анджея Ягоджінського і співпрацював з польськими музикантами Міхалом Яросом та Томашом Домбровським у проєкті «ShockolaD +PL».

З 2009 року є співзасновником і координатором «Jazz Club Lviv», а також координатором міжнародних джазових майстер-класів «Warsztaty Muzyczne. Chodziez» в Україні.

У 2010 р. став учасником стипендіальної програми від Кеннеді Центру (Вашингтон, США), одним із 8 людей з 59 країн світу, хто отримав таку можливість. У цьому ж році став переможцем всеукраїнського конкурсу V-Drums 2010-2011 і отримав можливість представляти Україну на європейському конкурсі.

Засновник першої «Львівської літньої джазової школи» (2011), ведучий фестивалю Alfa Jazz Fest (з 2012 р.). З 2015 р. – старший викладач і один із засновників джазової кафедри у Львівській національній музичній академії ім. М.Лисенка. Завдяки Ігорю Гнидину кафедра налагодила контакт і співпрацю з відомими світовими джазовими музикантами і педагогами: Janusz Szrom, Piotr Wrombel, Grzegorz Karnas, Mark Bernstein, David Friesen, Hans Peter Salentin та ін.

Виконує власну музику в проєктах «ShockolaD» та «Igor Hnydyn Project», грає з відомими світовими виконавцями, зокрема, з Dwight Trible, Melvin Taylor, Michael Bowie, Frank Parker, Mark Bernstein, Piotr Baron, Andrej Kondakov, Yuri Yaremchuk, Igor Zakus, Mark Tokar, Aleks Maksymiv, Tatiana Balakirska, Yaroslav Bothur, Adam Kawonczyk, Michal Jaros, Tomasz Dabrowski, Kuba Cichocki, Sheldon D’Silva, Mark Coffie та ін.