Дивовижна молодь України, у очах і серці якої палає ДЖАЗ!

Дебют першого Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду на ювілейному XXV міжнародному джазовому фестивалі VINNYTSIA JAZZFEST-2021 був блискучим!

Прекрасні, талановиті, завзяті, цікаві кожен окремо і всі разом! Разом зі своїм художнім керівником і диригентом Євгеном Попелем та зірковими менторами: Реєм Брауном-молодшим (США), Робертом Анчиполовським (Ізраїль), Олексієм Петуховим (Україна) та Оксаною Славною (Україна) – вони зробили неможливе!

Раніше не знаючи один одного, живучи за тисячі кілометрів у різних регіонах України – від Заходу до Сходу – всю програму концерту під час «Джазової Не Школи» створили онлайн і мали лише три дні на зіграність наживо.

Із непростою поставленою задачею справилися на відмінно!

Довели, що є джазовою надією України, що заслуговує гастролей по всьому світу!

Протягом концерту усі разом і кожен окремо вражали віртуозністю та зіграністю та зривали шквал овацій і найгучніші вигуки «Браво!» після кожної композиції!

До складу першого Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду після двох турів відкритого конкурсного відбору проєкту «Джазова Не Школа» увійшли найкращі джазові музиканти віком до 27 років з Одеси, Харкова, Дніпра, Херсона, Києва, Львова, Чернівців, Черкас, Полтави, Хмельницького, Кривого Рогу, Сєвєродонецька, Пироговичів, с. Товтри, Могилів-Подільського і Вінниці.

У мистецькій резиденції «Джазова Не Школа» протягом кількох місяців учасники співпрацювали з іменитими професійними джазовими музикантами України, Ізраїлю та США.

Під час роботи «Джазової Не Школи» були продемонстровані нові підходи західних музикантів для передачі досвіду і майстерності, за допомогою яких має розвиватись творча особистість, яка здатна на створення мистецького продукту.

Перший Всеукраїнський молодіжний сесійний джазовий бенд – це потужний крок щодо створення постійно діючої платформи для молодих джазових музикантів, у рамках якої відбуватимуться постійно діючі музичні резиденції за участю зірок українського і світового джазу.

Результатом музичних резиденцій є підготовка ексклюзивних джазових концертних програм для участі у міжнародних фестивалях та гастрольних турне по Україні і за кордоном.

Наша історія: незабутня «Телепортація» першого Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду

Для ювілейного фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2021 «ДЖАЗОВИЙ ПОРТ» молоді джазові музиканти приготували яскраву концертну програму «Телепортація», яка являла собою поєднання енергії джазових епох. Це синергія молодості та зірок джазу. Саме у цій взаємодії народжується нова джазова генерація України.

Завдяки підтримці Українського культурного фонду ми отримали змогу не лише об’єднати різні епохи. Ми об’єднали Україну, зібравши молодих джазових виконавців зі всіх куточків держави, що у подальшому обов’язково вплине на формування джазового ринку та його інтеграції у світовий культурний простір.

Наша історія: незабутня «Телепортація» першого Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду:

Баглюк Даниїл, м. Черкаси
Балабан Єгор, м. Кривий Ріг
Баранцев Андрій, м. Дніпро
Борисов Олексій, м. Сєвєродонецьк
Василенко Михайло, м. Київ
Галичанський Влад, м. Чернівці
Гопак Михайло, м. Вінниця
Гончаренко Дмитро, м. Пироговичі, Київська область
Зубішин Микита, м. Сєвєродонецьк
Луник Ігор, с. Товтри, Чернівецька область
Максимович Марк, м. Кривий Ріг
Назірова Сабіна, м. Харків
Олійник Олександр, м. Полтава
Островерх Артем, м. Харків
Панасюк Володимир, м. Вінниця
Приймак Владислав, м. Вінниця
Рижак Полліанна, м. Хмельницький
Рибак Герман, м. Дніпро
Сапожніков Станіслав, м. Могилів-Подільський
Сафар’янс Єлизавета, м. Вінниця
Селіханович Артем, м. Одеса
Черниш Софія, м. Одеса

Наша історія: незабутня «Телепортація» першого Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду

Проєкт відбувся за підтримки Українського культурного фонду та ініціативи ГО «Інститут культурної політики».

Наша історія: незабутня «Телепортація» першого Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду