По завершенню відбіркового туру до першого всеукраїнського сесійного молодіжного джазового бенду, 3 серпня 2021 року відбулась установча конференція, на якій було обговорено план роботи онлайн резиденції, технічний порядок проведення онлайн репетицій та умови офлайн резиденції, що має відбутись з 29 вересня по 2 жовтня 2021 року у місті Вінниці.

Наразі триває активна фаза онлайн занять. Молоді джазові музиканти – учасники бенду, працюють над програмою, в якій беруть участь солісти, ментори проєкту Рей Браун молодший (США), Роберт Анчіполовський (Ізраїль) та Оксана Славна (Україна). Програма має назву «ТЕЛЕПОРТАЦІЯ» та буде презентована на відкритті XXV міжнародного фестивалю «VINNYTSIA JAZZFEST – 2021».

Музичний керівник проєкту Євген Попель зазначив: «Наша програма «ТЕЛЕПОРТАЦІЯ» – це поєднання енергії джазових епох. Це синергія молодості та зірок джазу. Саме в цієї взаємодії народжується нова джазова генерація України. Завдяки підтримки Українського культурного фонду ми маємо не лише об’єднати різні епохи. Ми об’єднуємо Україну, зібравши молодих джазових виконавців зі всіх куточків держави, що обов’язково вплине в подальшому на формування джазового ринку та його інтеграції в світовий культурний простір».

Проект відбувається за підтримки Українського культурного фонду та ініціативи ГО Institute of Cultural Policy.

#ДжазоваНеШкола #запідтримкиУКФ #Всеукраїнськиймолодіжнийсесійнийджазовийбенд #музичнарезиденція #длямолоді #джаз #Україна